גילי היא מטפלת מדהימה. קשובה ובעלת אינטואיציה חדה, הגעתי אליה עם כאבי גב חזקים והיא אבחנה מיד את מקור הכאב ובטיפול ממוקד ושתי פגישות הכאב נעלם. מנוסה מקצועית ומדוייקת. מומלצת בחום!
עינת
גילי היקרה תודה ענקית.התחושות כל כך נהדרות ושונות כתוצאה מהמפגש שלנו שזה פשוט לא יאומן. קיבלתי כל כך הרבה תובנות, קישורים וכו'....רציתי לשתף, נדבר על כך כשנפגש.
ד.י
גילי קריצ'מן המדקרת שלי המקסימה :
בוקר חורפי אחד לפני 6 שבועות התעוררתי עם כאבי תופת בברך שמאל.מאותו רגע השתנו חיי לא יכולתי לעמוד, ללכת, לקום מהכסא וגם לא לישון במיטה שלי אלא רק בכורסה בסלון- ולשם העברתי את חדר השינה שלי. אז התחלתי לחפש מדקר/ ת משום שהרפואה הקונבנציונלית לא נתנה לי שום פתרון. וכך הגעתי לגילי קריצ'מן. מדקרת ואשה עדינה, אוהבת אדם ומאוד איכפתית. כבר בביקור השלישי התחלתי להרגיש הקלה בכאבים הנוראיים שסבלתי מהם והיום לאחר 9 טיפולים אני יכולה לומר שהברכה וההקלה שניתנו לי מידיה של גילי לא הייתי מחליפה עם אף ניסיון אחר. אני ממליצה עליה בכל נימי נפשי והלוואי ואשה מדהימה זו תוכל לעזור לעוד הרבה אנשים במשך עוד שנים רבות.
נאוה שדה
בהמלצת ביתי פניתי לגילי קריצ'מן לקבלת טיפול בדיקור. מלבד קבלת הפנים הנעימה זכיתי לטיפול דיקור מקצועי, יסודי ומושקע.
הטיפול בדיקור מלווה בהמלצות לדרך חיים נכונה המעוגנת על הקשבה לצורכי הגוף ועל תזונה מתאימה. סדרת הטיפולים הביאה מזור לבעיה שבעטיה הופניתי לגילי.
ממליצה מאוד.
שרה אהרוני
ממליצה בחום.
הגעתי לגילי בגלל ליחה שהיתה תקועה בגרון תקופה ארוכה. גילי מטפלת מקצועית ברמה הכי גבוהה שיש. האיבחון שלה מדויק. קיבלתי ממנה טיפים לאורח חיים בריא ותזונה נכונה. ומעבר לטיפולי הדיקור, אני מקבלת טיפול רוחני עוצמתי. אני יוצאת ממנה עם תחושת התעלות. והכי חשוב שיש תוצאות לטיפול.
עדנה פילדוס
ממליצה בחום!!!!
הגעתי לגילי לפני מספר חודשים עם קשיי נשימה ואחרי שני טיפולים כבר הרגשתי שיפור משמעותי.
מאז אני כבר לא יכולה בלעדיה. מגיעה כל שבוע לטיפולי תחזוקה לגוף ולנפש.
גילי מקסימה ומאוד מקצועית !
המרפאה גם מאוד נעימה עם אווירה כפרית ומרגיעה.
ליה גור
הגעתי לגילי דרך המלצה חמה, ונחשפתי לראשונה לטיפול בתטא-הילינג. מה שעשה טיפול פסיכולוגי של שנים, גילי הצליחה בפגישה אחת. הגענו למקומות מאוד עמוקים בנפשי, זכרונות שעיצבו אותי ותפעלו אותי היום. הרגשתי שסלחתי לזכרונות האלה וחתמתי הסכמים חדשים על החיים שלי. זה כל כך אפקטיבי ומרגש שאני ממליצה בחום לנסות פעם אחת ולהיווכח. תודה רבה גילי!
מ.מ
גילי היקרה,
הרגשתי טוב לקראת, במהלך ועכשיו לאחר המפגש. החוויה עבורי הייתה מטלטלת וקשה אך בעזרת המרחב העצום הענקת לי של הכלה, הקשבה, הבנה, אמפתיה וביטחון בדרכי ועוד ועוד והכל עם המון אהבה, הצלחתי לראות את האור מתוך השחור ולצאת ל"חופשי" עם הרבה תובנות ועוצמות חדשות. מרגש אותי האופן שבו זיהית בכל רגע נתון מהו הצורך ופעלת באופן מקצועי להעניק מתוכך, באופן זה הרגשתי שהחוויה שלי ואני קיבלנו נראות. עומק ואופן הרגישות שלך הם בהחלט לא מובנים מאליהם. תודה אהובה.
ד.י
גילי יקרה, רגע לפני שאנחנו נפרדות בסיומה של תקופת טיפולים, אני רוצה להודות לך מעומק הלב. הגעתי אלייך בתחושה שאני "שבר כלי" – דלקות, כאבים, קשיים במערכות שונות, אנרגיה נמוכה ותחושת ייאוש. כבר ממפגש האבחון הראשון ידעתי שהגעתי למקום הנכון. יכולת האבחנה שלך, ההבנה, הדיוק, ההכלה והאמפתיה גרמו לי להרגיש ביטחון ושלווה, ולדעת שאני בדרך הנכונה אל נקודת הריפוי. בתהליך של מספר חודשים, תוך שימוש בשיטות טיפול מגוונות יחד עם הנחיות תזונתיות, הובלת אותי לשינוי גופני ורגשי משמעותי מאין כמוהו: סימפטומים לדלקות חלפו, מערכות שונות בגופי התאזנו, התחושה הפיזית הכללית שלי נהדרת וכמוה גם רמת האנרגיה והיכולת להסתכל קדימה באמונה ובשמחה. המקצועיות שלך, תפיסת העולם השלמה והמאוזנת, הידיים הטובות והלב הרגיש והרחב – חוברים כולם יחד למטפלת נפלאה. וכמו שאמרתי לך בכל מפגש שלנו: איזה מזל שהגעתי אלייך! בהערכה עצומה, ולהתראות.
א.נ
וזו הזדמנות להגיד תודה על הטיפול המסור, שעזר לי לחזור לאיזון כל פעם מחדש, על ההקשבה והאכפתיות, על השקט שנתנה לי הידיעה ,שאני מטופלת בידייך- טיפול שניתן ברוגע ובאהבה, עם הרבה מחשבה וידע ועזר לי מאד. שמחה שהצטלבו דרכינו ופגשתי בך- את ללא ספק הכתובת שלי לטפול ברפואה סינית ובכלל.
נגה
גילי היקרה,
היכרותי אתך החלה לפני כ 7 שנים, לאחר שחיפשתי תשובות לבעיות הבריאות אשר נפלו אלי בזו אחר זו. החל מפריצת דיסק אשר הפילה אותי למשכב ללא הפסק וכלה בסינוסיטיס כרוני אשר גרם לי להשתמש באנטיביוטיקה בכמויות גדולות על כל המשתמע מכך. בזכות היחס המסור , יכולתך לזהות ולטפל במכלול הרחב של הבעיות , כל זה מלווה בהמון רגישות חוכמה וידע. תרמו רבות לשיפור מצבי הבריאותי . תכיפות הטיפולים פחתה עם הזמן אך חשוב לי לתחזק את הקיים. ברצוני להודות לך על כל מה שנעשה עד עכשיו ועל ההמשך אשר יבוא.
אסתר חרמש
בשנה שעברה הגעתי לראשונה לגילי קריצ'מן לאחר הפצרותיה החוזרות והבלתי נישנות של דודתי ש"כל טיפול רפואי מערבי יש ללוות בטיפול הוליסטי". הגעתי לגילי עם בעיה ראשית של חוסר איזון הורמונלי ובעיה משנית של דלקת בכתף ימין, דלקת שנראה שפסחה על יחידי סגולה מבני משפחתי. מעבר לשתי סוגיות אלו (שכעבור חודשיים נראה כי חלפו כנפנוף במטה קסמים), היה לי העונג לפגוש אחת לשבוע אדם יוצא דופן. אדם שמעצם הדיבור איתו יכול להשתנות עולמך וכן תפיסתך את העולם. אני ממעיטה במילים כי לעיתים אלו חסרות משמעות, המלצתי לכל אחד היא להיפגש עם גילי לפחות פעם אחת, הבאות כבר יגיעו מעצמן…
דנה
לגילי היקרה, ברכות על האתר ועל הקליניקה החדשה. לעונג הוא להודות לך על התהליך שהתחלנו ביחד. הגעתי אליך בתור מוצא אחרון לפתרון כאבי מחזור (20 שנה של כאב) ויצאתי תוך זמן קצר עם תובנות ועם דרך חיים חדשה. וכמובן שהכאבים חלפו כמעט לחלוטין !! אי אפשר בכלל להשוות את חיי "לפני" ו"אחרי"… התזונה, ראיית העולם, המחשבות – בקיצור הכל !! בזכותך התחלתי לחיות והפסקתי לפחד-תודה!!! אז שיהיה בהצלחה ושוב המון המון תודה !! אוהבת המון.
נעה מרקביץ
לגילי קריצ'מן המוכשרת ביותר! בשנת 2008 גדלו מיומות ברחם שלי. היה לי דימום מתמשך. רופא הנשים ביצע מספר גרידות- כשהן לא עזרו היציע היסטרקטומי. נודע לי על הדיקור הסיני של גילי ורצתי אליה. במשך כמה חודשים היא טיפלה בי. הטיפול נעים מאוד! כשביקרתי אצל רופא הנשים שלי בתום שלושה חודשים, באולטרסאונד נראה שהמיומות התכווצו ולא היה יותר דימום. גילי הצילה אותי מהסכין של המנתח! תודה לך.
קלרי
הגעתי לגילי לפני כשנה וחצי עם כאבים חזקים בגב התחתון שהקרינו לרגל ימין, זאת לאחר שטופלתי אצל מדקרים שונים אך ללא הטבה כלשהי. כבר לאחר הטיפול השני השתפר מצבי, כמו כן נעזרתי על ידה במצבים שונים אחרים ואני נעזרת בה עד היום עם עצותיה הטובות בתרופות סיניות. לגילי כושר אבחנה מעולה וידע ברמה גבוהה ביותר, לכל בעיה הקשורה לעצמות ועמוד שדרה. אני ממליצה עליה בחום ומאחלת הצלחה רבה בהמשך עבודתה.
ניבה
הגעתי לגילי לפני כשנתיים לטפל בבעיית גלי חום שהופיעה לי פתאום באמצע החיים.
התחלתי את הטיפול אצל גילי בשילוב פורמולה סינית והתוצאות לא איחרו להגיע. זה עשה לי פלאים לאחר מספר טיפולים, מאז שהכרתי את גילי אני לא מוותרת עליה ומגיעה אליה לטיפולים מעת לעת במצבים שהגוף זועק לעזרה.
גילי מטפלת משכמה ומעלה, מקצועית, רואה את האדם באופן הוליסטי, קשובה, מכילה והכי חשוב יותר תוצאות!!!
כלנית באסה
העובר שלי משבוע 24 היה נמצא באותה תנוחה, עם ראש בצד ימין ועכוז בצד שמאל ולעיתים למטה, כלומר מעבר לסרוגין בין מנח עכוז למנח רוחבי, כך היה עד שבוע 35.
סטטיסטית הסיכוי להתהפך קטן מאוד משבוע 34 וכבר התחלתי להתעניין בקרב מכרות על חווית הניתוח הקיסרי, שכמובן לא הייתי מעוניינת בה כלל.
חיפשתי דרכים אלטרנטיביות על פני היפוך אגרסיבי ע"י רופא וקיבלתי המלצה חמה מחברה על גילי קריצ'מן לטיפול בגישת הרפואה הסינית.
המפגש עם גילי, מעבר לטיפול עצמו במוקסה, ולהדרכה על המשך הטיפול בבית, היתה חוויה מכוננת.
מעבר להיותה אישיות נעימה וסובלנית, ההדרכה שלה לגבי המחשבה שצריכה ללוות אותי, כיצד לחשוב על קיומו של העובר שברחמי, ההסבר על ההגיון בטיפול, גרמו לי לראשונה בהריון זה להרגע ולשחרר ( זהו הריון אחרי שני הריונות תקינים לפני כשמונה ושש שנים ולאחר שתי הפלות רצופות בטרימסטר שני בשנה וחצי האחרונות), אני מגיעה מתחום המדעים המדוייקים ומדעי החיים ודווקא בגלל זה ברור לי שיש המון דברים שאינם בהירים כיום למדע.
ארבעה ימים אחרי המפגש עם גילי וביצוע הטיפול על ידה ביום הראשון ועוד שלושה ימים ע"י בעלי ביצעתי אולטראסאונד והעקשן הקטן הרגיש בטוח לעבור למצג הרצוי, מצג ראש.
לציין שיום וחצי אחרי הטיפול הרגשתי כאבים בבטן (לא חשתי בתנועות חריגות) שכנראה נבעו משינוי התנוחה של העובר, וכמו כן כאבי גב תחתון ואגן מהם סבלתי בחודש וחצי האחרון נחלשו משמעותית ( כנראה בגלל שינוי תנוחתו), כך שברור לי ששינוי התנוחה לראשונה אחרי כל כך הרבה זמן הם תוצאה ישירה של הטיפול.
תודה רבה לגילי! אני ממליצה בחום לנסות!
סיגלית
תודה לך גילי קרייצ'מן מטפלת בחסד עליון, מיוחדת במינה!!!
אני מברכת בכל יום את חברתי האהובה שהמליצה בחום על טיפול אצל גילי. היא סיפרה שמאז שמטופלת אצלה (כחודש) מרגישה יותר אנרגטית וישנה עמוק יותר ואני הייתי כל כך זקוקה לכך. הגעתי לגילי מס' חודשים לאחר לידת תינוקת מרוקנת מאנרגיה, מדוכדכת , מוצפת חרדות, חלשה, חסרת בטחון, לא מוצאת את ייעודי המקצועי . לאחר 4 טיפולים בלבד, של דיקור בגוף ובאוזן ושתיית צמחי מרפא , אני מרגישה שגילי החזירה אותי לחיים. אני מרגישה שחזרתי לעצמי, לשמחת החיים, ההתלהבות, בטחון בעצמי, התיאבון חזר, השינה רגועה ואני מרגישה חזקה פיזית ונפשית ואפילו מתחיל להתבהר לי הכיוון המקצועי. גילי אכן החזירה את גופי ונפשי לאיזון. גילי מטפלת נדירה בעלת שילוב נפלא של מקצועיות , ידע ונסיון רבים ברפואה סינית, רייקי ועוד, ואנושיות חמה ומלבבת. היא הצליחה לגעת בנפשי ולהתחבר אליי בטוב ליבה, בקבלה ללא שיפוטיות, באהבה שהרעיפה, בהקשבה האמיתית וההבנה של מה שעובר עליי ומתן לגיטימציה להרגיש כך שזה כבר חצי מהטיפול. ואני מרגישה בטוחה בדיקור תחת ידיה המנוסות, אוהבות, רגישות ומרגישות , והמבינות של גילי. אני אסירת תודה על כך שבנקודה חשוכה בחיי , זכיתי למצוא מבין השוק המוצף במטפלים את נקודת האור , גילי המטפלת הנכונה והאמיתית מרפאת הגוף והנפש. אני שמחה ומאושרת על הכוחות והחיות שחזרו אליי בזכותה. תודה לך גילי נדירה ויקרה!!!
ש.נ

כתבה בנושא רפואה משלימה, בהשתתפותי- לחצו כאן.