צמחי-מרפא סיניים

השימוש בצמחי המרפא הסיניים קדום מאוד – אלפי שנים כגילה של הרפואה הסינית. צמחי המרפא ניתנים רק לאחר איבחון מעמיק של מטפל ברפואה סינית. תמיד ניתנים צמחי מרפא כקבוצה של צמחים שניתנים כ"פורמולה". די נדיר למצוא מטפל שנותן צמח מרפא אחד לריפוי היות ובשילוב של הצמחים יש יעילות טיפולית מירבית מעצם הסינרגיה- השילוב של הצמחים האחד עם השני וההשפעה שלהם האחד על השני.

הצמחים מיובאים לארץ מסין חלקם אמנם גדלים בארץ אך חברות צמחי מרפא ישראליות בודקות את איכות הצמחים המגיעים משם ומוכנים היישר להכנתם לידי פורמולות סיניות.

קיימות בשוק פורמולות פטנט שאותן קל מאוד להשיג וניתן למוצאן כמעט בכל בית טבע בארץ. פורמולות אלו מרפאות סימפטומים מוכרים כמו שיעול והצטננות, כאבי בטן כשיש וירוס בטן של 24 שעות, סינוסיטים תופעות גיל המעבר ועוד… חברות צמחי המרפא המומלצות הן: " ברא צמחים", "זן- צמחים", "רפאל-צמחי מרפא" "ראן- צמחים" ועוד.

הצמחים נבחרים עי' האנרגטיקה- הטמפרטורה עימה הם גדלו. למשל בטבע קיימים צמחי מרפא חמים כמו קינמון, ג'ינג'ר, פלפל שחור. צמחים חמים בד'כ לא ניתן לאנשים שסובלים מתופעות חום בגופם כי אז נגביר את החום, נגביר את המחלה. נעדיף לתת להם צמחים קרים שיקררו את גופם ולא יגרמו להם לסבול מתופעות החום. ולהיפך- צמחים קרים כמו נענע, אבטיח, ופירות קיץ בכללן לא ניתן למי שסובל מקור פנימי בגוף כי אז נגביר את תופעות הקור- מאוד הגיוני. לטעמים השונים של הצמח יש משמעות רבה בטיפול ובאיבחון. מטפל סיני ידע להבחין האם הקור הוא קור אמיתי או קור מתחזה- זה כבר דורש איבחון. האם החום הוא חום אמיתי או חום שיקרי? גם זה יאובחן.

השימוש בצמח הוא בכל חלקיו אך לכל חלק וחלק יש שימוש משלו: פרח, גבעול, עלה, שורש, ענף.

הרבולוגיה סינית- רפואת צמחי המרפא זהו נושא מאוד מאוד מעמיק שנלמד בבתי ספר לרפואה סינית במשך לפחות 4 שנים על כן כאשר החלטתי לתת לך פורמולת צמחים זה יעשה לאחר איבחון מעמיק והבנה עמוקה בדיוק מהו אותו קושי שהגוף מחפש לו ריפוי.

עלות פורמולת צמחים : 150-200 ש"ח  תלוי במשקל