דיקור סיני- אקופונקטורה

טיפול תטא-הילינג בשרון

צמחי-מרפא סיניים

תזונה
כיצד אני רואה את הטיפול בקליניקה:

הרפואה הסינית  מתייחסת לאדם כמקשה אחת המכילה שלושה רבדים הפועלים יחד בהרמוניה לשמירת בריאותו: גוף, נפש ורוח. כאשר אחד הרבדים יוצא מאיזון, ההרמוניה מופרת ומופיעים סימני מחלה או כאב. אותו כאב בא ללמד אותנו דבר על גופינו. אם נצליח להבין את משמעות הכאב נוכל לצאת לדרך המובילה לריפוי מלא.

בעבודה שלי בקליניקה אחפש את שורש הבעיה ממנה אתה סובל, ביחד נפתח הבנה מעמיקה להווצרותה נגלה מודעות לקיומה ואין ספק שתזכי להקלה משמעותית בתסמיני הכאב והחולי, כבר בתום הטיפולים הראשונים!

הידע הרחב והניסיון שלי מאפשר לך להנות מטיפול המשלב בין כלי הרפואה הסינית השונים: 

אקופונקטורה (דיקור), צמחי מרפא, תזונה וטכניקות נוספות כמו קינסיולוגיה, מוח אחד, רפלקסולוגיה, רייקי, ביואורגונומי, נרות הופי ועוד.
אין טיפול שזהה לקודמו. בכל פגישה מתבצע טיפול אישי למטופל ואופי הטיפול מותאם לכל אדם ע"פ המסרים שנקלטו מגופו.

כיצד הטיפול מתבצע:

במפגש הראשון בקליניקה שלי תתבקשו לתאר באופן מילולי את המחלה או הכאב ממנו אתם סובלים. באמצאות הקשבה עמוקה למילים, למה שביניהן וע"י התבוננות בגופכם ועל התסמינים בהם אתם חשים, נרקם אט אט האיבחון המבוסס על התורה הסינית: חום, קור, עודף, חוסר, דופק, לשון, yin yang ועוד. בהתאם לתסמינים אלו ייקבע אופי הטיפול והטכניקות בהן ייעשה שימוש. כאמור אין טיפול שזהה לקודמו והטיפול הוא שונה בתכלית מכל טיפול אחר שמישהו חווה אצל מטפל זה או אחר או כל טיפול קודם שהוא.