טיפול תטא-הילינג בשרון
טיפול מיוחד ומומלץ

כשאני פגשתי את התטא הילינג הרגשתי שמשהו בחיי עומד להשתנות, משהו נפלא עומד לקרות.

מה קורה בטיפול תטא?

המוח שלנו משדר בכמה גלים- גלי אלפא, גלי בטא גלי גמא ודלתא וגם בגלי תטא. כל דבר שאנו עושים או חושבים מתיישב על סוג של תדר מסויים. ממש כמו גלי רדיו, גלים שקולטים ומשדרים משהו אחר- תלוי באיזה תדר המוח מצוי.

מצב של גלי תטא מוכר לכל אחד ואחת מאיתנו מזמן טרום ההרדמות בשניות האחרונות לפני  שהגוף נכנס למצב של שינה, זמן בו עולות במוחינו מחשבות מוזרות, לכאורה לא מחוברות. אם זיהית את הרגע הזה אני מניחה שתרגיש מוקסם מחוסר החיבור בין רסיסי מחשבה אלו האחד אל השני, מצחיק משהו.. ואז מגיע הרגע של כניסה לשינה. הרגעים הקסומים הללו של לכאורה מחשבות הזויות זהו הזמן בו המוח שלנו עובד על גלי תטא . ומה לגלי מוח אלו וריפוי?

כמטפלת יש בידי טכניקה קסומה ופשוטה מדיטטיבית משהו… הנקראת " תטא הילינג". בזמן טיפול אני מביאה את התודעה שלי- תוך כדי ערות כמובן בעת ישיבה מול המטופל בקליניקה לגלי תטא. זמן בו המודע פחות פעיל ומאפשר לתכנים מהתת מודע לעלות. בזמן שאני באופן טכני פשוט מביאה עצמי לשהות תחת גלי תטא של המוח גם המטופל איתי בו זמנית נכנס לתודעה של גלי תטא וכך מתחיל הטיפול- הריפוי.

בעזרת העמקת ההתבוננות פנימה בעזרת גלי התטא, משתנות אצל המטופל אמונות שחקוקות בגוף מימים ימימה ויוצרות מציאות שאינה נעימה לו ויוצרות קושי, כאב פיסי או רגשי וחוסר שמחה. בתהליך הטיפולי של התטא מתרחש שינוי באותן אמונות יסוד שלעיתים יושבות דורות בגופו ולא נותנות מנוח. אמונות היוצרות מציאות אצל המטופל . למשל: "מיגרנות זה תורשתי…" או "למחלת הסכרת אין פתרון ואין אפשרות להחלים ממנה…" "אני ולימודים הולך תמיד קשה…" "אני לא אהוב עי' אף אחד ובטח שלא אוהב את עצמי כך שבטח לא אמצא בת זוג".. אילו אמונות שורש מאוד חזקות שחקוקות בגוף שנים ויוצרות מציאות של חוסר אושר בחייו של המטופל.

היופי בטיפול תטא הוא העדינות שבו. באמצעות הטיפול כאמור ניתן להסיר אמונות שורש שכאלה ולהמירן באמונות חדשות ומטיבות שיוצרות מציאות חדשה טובה ונעימה בחייו של המטופל.

זהו טיפול שמצליח לשנות דפוסי התנהלות והתנהגות של שנים, מביא שקט, ריפוי והנאה מהחיים וממה שיש להם להציע.